• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Obsługa obiektów

Profesjonalizm, doświadczenie, innowacje.

Co nas wyróżnia?

Współpracujemy z bardzo wymagającymi i największymi firmami oraz instytucjami w kraju.

MICRON Sp. z o.o. to nowoczesne podejście do obsługi obiektów oraz dbałość o ich użytkowników. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Oferujemy kompleksowy zakres prac na najwyższym poziomie, elastycznie dopasowujące się do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Całościowa obsługa obejmuje odśnieżanie, jak również sprzątanie obiektów w okresie zimowym, utrzymanie zieleni wraz ze sprzątaniem w okresie letnim oraz sprzątanie wewnątrz budynków. Profesjonalne podejście do realizacji usług sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem dla przedsiębiorstw , korporacji oraz instytucji rządowych.

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne, sfinansowane częściowo przy wykorzystaniu środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej, umożliwia kompleksową realizację usług. Jakość prac oraz zasięg oferty zapewnia nam miejsce w ścisłej czołówce na polskim rynku.

Stawiamy na ciągły rozwój oraz wytyczanie nowych standardów.
Zawsze jesteśmy otwarci na podjęcie współdziałania z nowoczesnymi i ambitnymi firmami, które chcą uzupełnić swoją ofertę bądź nawiązać współpracę. Dzięki statusowi oficjalnego Partnera marki MICRON mogą Państwo wzmocnić swoją pozycję na rynku, a także skorzystać z naszych doświadczeń.

Odśnieżanie

Utrzymanie zieleni

Nasza oferta

Kompleksowe odśnieżanie

Kompleksowe odśnieżanie

Nasza kompleksowa obsługa obejmuje odśnieżanie oraz sprzątanie obiektów w okresie zimowym. Współpracujemy z największymi właścicielami wielkopowierzchniowych obiektów (głównie handlowych) z całego kraju.

Dowiedz się więcej
Utrzymanie zieleni

Utrzymanie zieleni

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm oraz instytucji. Profesjonalne podejście do realizacji usług sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem dla firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz instytucji rządowych.

Dowiedz się więcej
Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów

Współpracujemy z największymi firmami w całej Polsce w zakresie sprzątania obiektów handlowych oraz publicznych, oferując szeroki wachlarz usług utrzymywania czystości. Oferujemy zarówno usługi okresowe, jak i jednorazowe.

Dowiedz się więcej

Usługi dodatkowe

Administracja obiektów

Administracja obiektów

Nasza oferta obejmuje również zarządzanie oraz administrowanie nieruchomościami, konserwację oraz obsługę techniczną obiektów, utrzymanie czystości i prace remontowo-budowlane.

Ochrona osób i mienia

Ochrona osób i mienia

Mając przede wszystkim na względzie dobro powierzonego mienia i bezpieczeństwo, oferujemy skuteczną ochronę osób i mienia. Stawiamy na rzetelność, zaufanie oraz profesjonalizm obsługi.

Monitoring

Monitoring

W zakresie naszych usług posiadamy w ofecie również usługi monitoringu obiektów i mieszkań za pomocą systemów monitoringu wizyjnego oraz pojazdów za pomocą technologii GPS.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jako duża ogólnopolska firma, zapewniamy:

  • Odpowiedzialność i bezpieczeństwo - wysokie polisy ubezpieczeniowe, płynność finansowa, gwarancja ponoszonej odpowiedzialności z tytułu wykonywanych usług.
  • Wysoka jakość wykonywanych usług - zapewniamy wewnętrzną kontrolę jakości w zakresie wykonywanych usług. Od zlecenia aż do końcowego finalnego efektu, na każdym etapie koordynujemy pracę za pomocą systemów informatycznych oraz doświadczonych pracowników.
  • Obszerność działania - za pomocą strategii firmy oraz nowoczesnych narzędzi, możemy obsłużyć na najwyższym poziomi wiele Państwa obiektów zlokalizowanych w odrębnych miejscowościach.
  • Dyspozycyjność - na nas można polegać! Nasze biuro i pracownicy pomogą Państwu w każdym momencie, zaś w sezonie zimowym również w godzinach nocnych (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). Posiadamy infolinię i pracowników zmianowych, którzy są w stanie odpowiedzieć i pomóc w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy.

Jak działamy?

Jak działamy

Lokalny partner

Posiadamy lokalne oddziały terenowe w każdym mieście wojewódzkim, ponadto współpracujemy na zasadzie outsourcingu oraz umów partnerskich z setkami małych firm. Małym lokalnym firmom zapewniamy finansowanie nowoczesnego sprzętu oraz udostępniamy wiedzę i doświadczenie. Ponadto w każdym rejonie Polski posiadamy swoich doświadczonych mobilnych pracowników.

Dzięki powyższej polityce zapewniamy:

  • Szybki czas reakcji - jesteśmy w stanie zareagować natychmiast, dzięki zlokalizowaniu naszych pracowników i partnerów w każdym rejonie Polski.
  • Niezawodność - nawet, jeśli w danej części Polski zawiedzie jakiś czynnik, (np. sprzęt firmy MICRON), możemy wesprzeć się firmami, które na podstawie zawartych umów gwarantują nam gotowość i pomoc w każdej sytuacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy - nasi pracownicy zawsze wyposażeni są w odpowiednie narzędzia oraz posiadają wiedzę potrzebną do wykonania zadań.