• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Nasze usługi

Kompleksowe pakiety dostosowane do potrzeb

Pakiety dostosowane do potrzeb

Proponujemy Państwu kompleksowe, indywidualne w zależności od rodzaju obiektu i potrzeb pakiety obsługi powierzonych nam nieruchomości, na które składają się wszystkie oferowane przez nas usługi.

Pełna obsługa wszystkich prac związanych z powierzoną nieruchomością to nie tylko organizacja pracowników oraz administracja - to również bieżące kontrole stanu technicznego, odśnieżanie przynależnych do obiektu terenów w okresie zimowym oraz opieka nad trawnikami, krzewami oraz drzewami w okresie letnim, zlecanie napraw uszkodzeń, dbanie o bezpieczeństwo i porządek, inwestycje związane z obiektem i doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania.

Nasza firma może dla Państwa kompleksowo realizować wszystkie te usługi, jednocześnie dając właścicielowi nieruchomości pełną kontrolę nad pracami.

Co nas wyróżnia?

Współpracujemy z bardzo wymagającymi i największymi firmami oraz instytucjami w kraju.

MICRON Sp. z o.o. to nowoczesne podejście do obsługi obiektów oraz dbałość o ich użytkowników. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną powierzonych nam obiektów, elastycznie dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dzięki możliwości oferowania kopleksowych pakietów składających się na wszystkie usługi w ramach obsługi powierzonego nam obiektu, realizacja prac oraz usług pobocznych z nimi związanych przebiega bardzo sprawnie oraz efektywnie.

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne, sfinansowane częściowo przy wykorzystaniu środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej, zapewnia wysoką jakość wykonywanych prac, co przyczynia się również do zapewniającego nam miejsce w ścisłej czołówce na polskim rynku zasięgu oferty.

Stawiamy na ciągły rozwój oraz wytyczanie nowych standardów oraz rosnącą liczbę Partnerów i firm współpracujących z nami.

Zawsze jesteśmy otwarci na podjęcie współdziałania z nowoczesnymi i ambitnymi firmami, które chcą uzupełnić swoją ofertę bądź nawiązać współpracę. Dzięki statusowi oficjalnego Partnera marki MICRON mogą Państwo wzmocnić swoją pozycję na rynku, a także skorzystać z naszych doświadczeń.

Co nas wyróżnia

Dlaczego warto nas wybrać?

Jako duża ogólnopolska firma, zapewniamy:

  • Odpowiedzialność i bezpieczeństwo - wysokie polisy ubezpieczeniowe, płynność finansowa, gwarancja ponoszonej odpowiedzialności.
  • Wysoka jakość wykonywanych usług - zapewniamy wewnętrzną kontrolę jakości w zakresie wykonywanych usług. Od zlecenia aż do końcowego finalnego efektu, na każdym etapie koordynujemy pracę za pomocą systemów informatycznych oraz doświadczonych pracowników.
  • Obszerność działania - za pomocą strategii firmy oraz nowoczesnych narzędzi, możemy obsłużyć na najwyższym poziomi wiele Państwa obiektów zlokalizowanych w odrębnych miejscowościach.
  • Dyspozycyjność - asze biuro i pracownicy pomogą Państwu w każdym momencie. Posiadamy pracowników zmianowych, którzy są w stanie odpowiedzieć oraz pomóc w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy.

Lokalny partner

Posiadamy lokalne oddziały terenowe w każdym mieście wojewódzkim, ponadto współpracujemy na zasadzie outsourcingu oraz umów partnerskich z setkami małych firm. Małym lokalnym firmom zapewniamy finansowanie nowoczesnego sprzętu oraz udostępniamy wiedzę i doświadczenie. Ponadto w każdym rejonie Polski posiadamy swoich doświadczonych mobilnych pracowników.

Dzięki powyższej polityce zapewniamy:

  • Szybki czas reakcji - jesteśmy w stanie zareagować natychmiast, dzięki zlokalizowaniu naszych pracowników i partnerów w każdym rejonie Polski.
  • Niezawodność - nawet, jeśli w danej części Polski zawiedzie jakiś czynnik (np. sprzęt), możemy wesprzeć się firmami, które na podstawie zawartych umów gwarantują nam gotowość i pomoc w każdej sytuacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Odpowiedni sprzęt i wykwalifikowani pracownicy - nasi pracownicy zawsze wyposażeni są w odpowiednie narzędzia oraz posiadają wiedzę potrzebną do wykonania zadań.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.