• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Współpraca

Zostań Partnerem firmy MICRON

Zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy

MICRON Sp. z o.o. to nowoczesne podejście do outsourcingu dla firm. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i instytucjami publicznymi z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie.

Udzielamy się także na innych polach, przede wszystkim w rozwiązaniach informatycznych, a także w sektorze nieruchomości. Zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z nowoczesnymi i ambitnymi firmami, które chcą uzupełnić swoją ofertę bądź nawiązać współpracę. Dzięki statusowi oficjalnego Partnera marki MICRON mogą Państwo wzmocnić swoją pozycję na rynku, a także skorzystać z naszych doświadczeń.

Pomagamy Państwu także w zbudowaniu odpowiedniego zaplecza sprzętowego, potrzebnego do wykonywania usług. Chętnie porozmawiamy o współpracy także z firmami z innych branż. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego i doświadczonego współpracownika do realizacji innowacyjnego projektu, zapraszamy do rozmowy. Naszym partnerom z którymi związaliśmy się współpracą w zakresie kompleksowej obsługi obiektów, udostępniamy szereg autorskich i innowacyjnych systemów. Obecnie posiadamy narzędzia niewystępujące dotychczas na polskim rynku, są dedykowane i opatentowane wyłącznie dla firmy MICRON.

Zapraszamy firmy zainteresowane współpracą do wypełnienia formularza zgłoszeniowego