• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Bezpieczeństwo w okresie zimowym

Odśnieżanie

Okres zimowy jest bardzo nieprzewidywalny oraz potrafi być niebezpieczny ze względu na opady śniegu czy niskie temperatury.

Realizując kompleksowe odśnieżanie oraz sprzątanie wraz z posypywaniem piaskiem i solą chodników, ulic oraz parkingów w okresie zimowym, zapewniamy bezpieczeństwo dla kierowców i pieszych, co zapewnia unikanie wypadków najczęściej powodowanych przez zaśnieżone oraz oblodzone powierzchnie terenów wokół budynków.

W naszej ofercie znajdą również Państwo usługi odśnieżania dachów, co zapewnia bezpieczeństwo konstrukcji budynków w okresie wzmożonych opadów śniegu lub marznącego deszczu.

Wszystkie usługi realizujemy za pomocą nowoczesnych maszyn, co sprawia iż odśnieżanie przeprowadzane jest bardzo szybko i sprawnie.

Odśnieżanie

Nasza oferta dostępna jest zarówno w formie ryczałtowej, jak i interwencyjnej. Obsługujemy zarówno małe tereny wokół budynków, jak i obiekty o wielkich powierzchniach, takie jak parkingi centrum handlowych i lotniska.

Naszą domeną jest bardzo szybka reakcja na nadchodzące niekorzystne warunki pogodowe - posiadamy szereg innowacyjnych autorskich rozwiązań przewidywania nadchodzących opadów śniegu i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w zakresie kompleksowego odśnieżania obiektów, bądź chcą Państwo zlecić nam usługi odśnieżania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Wybrane pojazdy i maszyny firmy MICRON

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.