• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Bezpieczeństwo i zaufanie

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, świadczymy profesjonalną obsługę w ramach obsługi dróg i autostrad. Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowany i nowoczesny sprzęt do kompleksowego – zimowego i letniego utrzymywania dróg i autostrad powoduje, iż Micron Sp. z o.o. wykonuje prace w najcięższych nawet warunkach pogodowych i terenowych.

W ramach kontraktów drogowych wykonujemy poniższe prace:

Utrzymanie zieleni drogowej

Utrzymujemy zieleń drogową

Dbamy o bezpieczeństwo na drogach poprzez utrzymanie zieleni według standardów

Obsługa drogowa sprzątanie

Utrzymanie czystości

Utrzymujemy czystość dróg i obiektów inżynierskich

Ośnieżanie dróg i autostrad

ZUD

Prowadzimy ZUD - Zimowe Utrzymanie Dróg - za pomocą wyspecjalizownego sprzętu i wykwalifikowanego personelu

  • Profesjonalizm i doświadczenie

    Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości, przejezdności oraz bezpieczeństwa ulic i dróg wszystkich klas. Odśnieżamy również chodniki, place, parkingi i inne przestrzenie publiczne. Zakres usług utrzymania dróg zimą obejmuje odśnieżanie, usuwanie pokrywy lodowej i zapobieganie ponownemu oblodzeniu. Zapewniamy monitoring stanu dróg i krótkie czasy reakcji na zdarzenia atmosferyczne.

  • Wyspecjalizowany sprzęt

    Posiadamy niezbędną ilość sprzętu odśnieżnego i do zwalczania śliskości zimowej - własnych pługów, solarek i piaskarek. Utrzymanie właściwego poziomu bezpieczeństwa na drogach i placach w okresie zimowym realizujemy przy pomocy w/w sprzętu oraz dostosowanych do potrzeb środków.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.