• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

Tworzymy rozwiązania zoptymalizowane oraz idealnie dopasowane do potrzeb i zastosowań

Kompleksowa opieka nad całością zagadnień związanych z wybranymi technologiami informatycznymi pozwala przedsiębiorstwom współpracującym z firmą MICRON na koncentrację na swojej podstawowej działalności oraz obniżenie kosztów funkcjonowania. W zakresie usług znajduje się również integracja wdrażanych rozwiązań z istniejącą infrastrukturą Klienta oraz oprogramowanie autorskie.

Nasza oferta w zakresie usług IT

Strony WWW

Strony WWW

Profesjonalna wizytówka firmy

Strona WWW jest internetową wizytówką każdego biznesu. To od jej jakości oraz atrakcyjności zależy popularność danej marki w Internecie. Tworzymy strony WWW oraz serwisy dopasowane do potrzeb.

Aplikacje

Aplikacje

Oprogramowanie dostosowane do potrzeb

Tworzymy oprogramowanie na zamówienie wykorzystując najnowsze technologie. Dziś rozwiązania informatyczne pracują wielowymiarowo - jako narzędzia do zarządzania firmą i przewaga nad konkurencją.

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania dedykowane

Serwery, hosting, usługi specjalistyczne

Zapewniamy stabilny hosting oraz usługi specjalistyczne. Każdy duży projekt niezależnie od brażny wymaga stałej opieki technicznej oraz administracyjnej, wysokiej wydajności oraz stabilności działania.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.