• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

O nas

Dlaczego warto wybrać MICRON?

Zaufanie

Dzięki świadczeniu usług na najwyższym poziomie oraz dbaniu o bezpieczeństwo naszych klientów, zaufało nam już bardzo wiele znanych zarówno ogólnopolskich, jak i Europejskich marek.


Lojalność

Zapewniamy wszystkim naszym Klientom rzetelność oraz lojalność przy wykonywaniu zleconych nam prac. Nasza polityka firmy zapewnia wszystkim klientom bezpieczeństwo ich interesów oraz gwarancję fachowego oraz profesjonalnego podejścia do zlecanych zadań.


Doświadczenie

MICRON Sp. z o.o. to połączenie bardzo dużego ogólnopolskiego przedsiębiorstwa oraz małej lokalnej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy system pracy, który realizuje dwa wyzwania naszej branży: wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Nasze atuty

Profesjonalna obsługa klienta

Nasi pracownicy oraz konsultanci z najwyższą starannością i szczegółowością dbają o dostarczanie Państwu usług najwyższej jakości. Wszystkie realizowane prace są koordynowane oraz kontrolowane przez pracowników naszego biura, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek zdarzeń, nasi konsultanci bardzo szybko dokonują odpowiednich czynności w celu zapewnienia jak najszybszej reakcji.

Każdy z naszych Klientów otrzymuje własnego indywidualnego opiekuna, który odpowiedzialny jest za organizację oraz koordynacje wszystkich zleconych prac.

Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aplikacje dla Klientów i Partnerów

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nasi Klienci oraz Partnerzy otrzymują dostęp do najnowocześniejszych aplikacji zarządzania powierzonymi nieruchomościami online za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Aplikacje pozwalają na całościowe zarządzanie oraz monitoring wszystkich usług wykonywanych przez firmę MICRON, a także planowanie oraz kontrolowanie prac konserwacyjnych.

Najważniejsze cechy aplikacji MICRON:

  • Kontrola wszystkich operacji i wykonywanych prac na poszczególnych obiektach.
  • Zlecanie przez Klientów usług, zgłaszanie zastrzeżeń oraz niepokojących zdarzeń.
  • Profesjonalne prognozy pogody - inteligentne przewidywanie nadchodzących niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • Powiadomienia SMS i e-mail o zagrożeniach pogodowych i wszystkich zdarzeniach oraz wykonywanych czynnościach na terenie obiektu.
  • Statystyki i raporty - wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu.

Poznaj nasz zespół

Nasze sukcesy

Wyróżnienia oraz nagrody

Dzięki zgranemu zespołowi zdobywamy wiele wyróżnień oraz nagród w konkursach przeznaczonych dla przedsiębiorstw z naszej branży, a także ogólnopolskich plebiscytach w branży biznesu.

W 2014 roku Konrad Puchała, członek zarządu MICRON Sp. z o.o. został głównym laureatem konkursu "Młody Przedsiębiorca Roku". Nasza firma wówczas posiadała już bardzo wielu zadowolonych klientów w całym kraju i została bardzo wysoko oceniona przez jury konkursu.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i rzetelnemu podejściu do wykonywanej działalności, w ciągu kilku ostatnich lat staliśmy się liderem specjalizując się w branży obsługi nieruchomości handlowych, a obecnie zdobywamy zaufanie i zadowolenie wszystkich klientów w pozostałych branżach.

Laur Eksperta

Firma MICRON Sp. z o.o. otrzymała w dniu 25 lutego 2019 r. w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej certyfikat nadania Znaku Jakości w czwartej edycji konkursu "Laur Eksperta" 2018/2019.

Znak Jakości przyznany został na podstawie pozytywnej opinii Kapituły Ekspertów, reprezentujących instytucje naukowe i akademickie. Kapitułę Programu tworzą naukowcy i praktycy specjalizujący się w zagadnieniach zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktów oraz usług, finansów i ekonomii.

W konkursie "Laur Eksperta" promowane są między innymi produkty, usługi i marki cechujące się nowoczesnością, wysoką jakością oraz potencjałem innowacyjnym.

Wsparcie Unii Europejskiej

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej MICRON Sp. z.o.o. realizowała działania w ramach programu "Innowacyjna Gospodarka", w trakcie których opracowany został innowacyjny i nowoczesny system zarządzania zlecanymi pracami na obiektach.

Wsparcie to pozwoliło nam również na rozbudowę naszej infrastruktury oraz opracowanie innowacyjnego systemu przewidywania niekorzystnych warunków pogodowych, zapewniając nam w sezonach zimowych jedne z najszybszych czasów reakcji na nadchodzące opady śniegu w kraju.

Opracowanie zaawansowanego autorskiego systemu zarządzania umożliwiło nam jako jako pierwszym w Polsce stać się najbardziej innowacyjną firmą w branży.

Nasza strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.