• E-mail: micron@micron.pl
  • Infolinia: +48 (41) 310 99 88

O nas

Dlaczego warto wybrać MICRON?

Profesjonalizm

Spółka MICRON to jedna z najnowocześniejszych oraz innowacyjnych firm w branży odśnieżania, utrzymania zieleni, sprzątania obiektów oraz usług informatycznych. Zasięg naszej oferty zapewnia nam miejsce w ścisłej czołówce na polskim rynku.


Doświadczenie

Firma MICRON to połączenie dużego ogólnopolskiego stabilnego przedsiębiorstwa oraz małej lokalnej firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy system pracy, który realizuje dwa wyzwania naszej branży: wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wyskokiej jakości.


Innowacje

Nasza firma to nie tylko wyszkoleni i doświadczeni pracownicy obsługi obiektów. To również szereg kompleksowych systemów informatycznych w całym kraju. W 2014 roku nasza firma wraz z pomocą dofinansowań Unii Europejskiej wprowadziła najbardziej innowacyjne na polskim rynku systemy zarządzania nieruchomościami i pracownikami.

Dlaczego MICRON to innowacje?

Wsparcie Unii Europejskiej

Nasza firma to nie tylko wyszkoleni i doświadczeni pracownicy. To również szereg systemów informatycznych do zarządzania obiektami w całym kraju.

W roku 2014 nasza firma wraz z pomocą dofinansowań Unii Europejskiej wprowadziła najbardziej innowacyjne na polskim rynku systemy do zarządzania nieruchomościami.

Każdy z naszych Partnerów oraz Klientów otrzymuje dostęp do aplikacji ułatwiającej zarządzanie oraz monitorowanie wszystkich powierzonych nam obiektów.

System informatyczny MICRON

Jakie korzyści nasz system oferuje dla Klientów i Partnerów?

  • Kontrola wszystkich operacji na poszczególnych obiektach online.
  • Niezawodność (szczególnie zimą), dzięki namierzaniu ekipy znajdującej się najbliżej. W przypadku zawodności pracownika bądź sprzętu naszej firmy, system zasugeruje zastępczą ekipę, która znajduje się najbliżej obsługiwanego obiektu.
  • Zlecanie przez naszych klientów usług, zgłaszanie zastrzeżeń oraz niepokojących zdarzeń przez Internet za pomocą komputera, tabletu lub telefonu.
  • Ekspresowe powiadomienia - natychmiastowa reakcja osób odpowiedzialnych za konkretne zadania.
  • Profesjonalne prognozy pogody - zarówno dla naszych pracowników, jak i partnerów.
  • Powiadomienia SMS i e-mail o zagrożeniach pogodowych i wszystkich zdarzeniach oraz wykonywanych czynnościach na terenie obiektu.
  • Statystyki, raporty i bilanse - wszystko w jednym miejscu.