oferta micron

Proponujemy Państwu kompleksowe, indywidualne w zależności od rodzaju obiektu i potrzeb pakiety obsługi powierzonych nam nieruchomości, na które składają się wszystkie oferowane przez nas usługi.

pakiety dostosowane do potrzeb

Pełna obsługa wszystkich prac związanych z powierzoną nieruchomością to nie tylko organizacja pracowników oraz administracja - to również bieżące kontrole stanu technicznego, odśnieżanie przynależnych do obiektu terenów w okresie zimowym oraz opieka nad trawnikami, krzewami oraz drzewami w okresie letnim, zlecanie napraw uszkodzeń, dbanie o bezpieczeństwo i porządek, inwestycje związane z obiektem i doradztwo w zakresie efektywnego zarządzania. Nasza firma może dla Państwa kompleksowo realizować wszystkie te usługi, jednocześnie dając właścicielowi nieruchomości pełną kontrolę nad pracami.

nasze usługi

Kompleksowe utrzymanie obiektów

pielęgnacja zieleni
 

odśnieżanie

 

Wynajem sprzętu
 

sprzedaż sprzętu i pojazdów

Co nas wyróżnia?

Współpracujemy z bardzo wymagającymi i największymi firmami oraz instytucjami w kraju.

MICRON Sp. z o.o. to nowoczesne podejście do obsługi obiektów oraz dbałość o ich użytkowników. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych z całej Polski, gwarantując im utrzymanie budynków w doskonałym stanie technicznym i nienagannym wyglądzie. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną powierzonych nam obiektów, elastycznie dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dzięki możliwości oferowania kopleksowych pakietów składających się na wszystkie usługi w ramach obsługi powierzonego nam obiektu, realizacja prac oraz usług pobocznych z nimi związanych przebiega bardzo sprawnie oraz efektywnie.

Doskonale wyposażone zaplecze techniczne, sfinansowane częściowo przy wykorzystaniu środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej, zapewnia wysoką jakość wykonywanych prac, co przyczynia się również do zapewniającego nam miejsce w ścisłej czołówce na polskim rynku zasięgu oferty.

Stawiamy na ciągły rozwój oraz wytyczanie nowych standardów oraz rosnącą liczbę Partnerów i firm współpracujących z nami.

Zawsze jesteśmy otwarci na podjęcie współdziałania z nowoczesnymi i ambitnymi firmami, które chcą uzupełnić swoją ofertę bądź nawiązać współpracę. Dzięki statusowi oficjalnego Partnera marki MICRON mogą Państwo wzmocnić swoją pozycję na rynku, a także skorzystać z naszych doświadczeń.

dlaczego warto nas wybrać?

Współpracujemy z bardzo wymagającymi i największymi firmami oraz instytucjami w kraju.

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Wysokie polisy ubezpieczeniowe, płynność finansowa, gwarancja ponoszonej odpowiedzialności.

Wysoka jakość wykonywanych usług

Zapewniamy wewnętrzną kontrolę jakości w zakresie wykonywanych usług. Od zlecenia aż do końcowego finalnego efektu, na każdym etapie koordynujemy pracę za pomocą systemów informatycznych oraz doświadczonych pracowników.

kompleksowość usług

Za pomocą strategii firmy oraz nowoczesnych narzędzi, możemy obsłużyć na najwyższym poziomi wiele Państwa obiektów zlokalizowanych w odrębnych miejscowościach.

dyspozycyjność

Nasze biuro i pracownicy pomogą Państwu w każdym momencie. Posiadamy pracowników zmianowych, którzy są w stanie odpowiedzieć oraz pomóc w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy.

Zastanawiasz się nad podjęciem
współpracy z micron?
skontaktuj się z nami.

sprawdzony partner

Posiadamy lokalne oddziały terenowe w każdym mieście wojewódzkim, ponadto współpracujemy na zasadzie outsourcingu oraz umów partnerskich z setkami małych firm.

Małym lokalnym firmom zapewniamy finansowanie nowoczesnego sprzętu oraz udostępniamy wiedzę i doświadczenie. Ponadto w każdym rejonie Polski posiadamy swoich doświadczonych mobilnych pracowników.

Dzięki powyższej polityce zapewniamy: